Producenci

Wyszukiwarka

Bezpieczne zakupy – Certyfikat Szyfrowania SSL

 

W trosce o poufność przekazywanych nam danych stosujemy protokół SSL (Secure Socket Layer v3). Protokół SSL to zabezpieczenie, pozwalające na zakodowanie przesyłanych danych pomiędzy klientem a sklepem. Państwa dane osobiste są transmitowane przez SSL (Secure Socket Layer) i szyfrowane 128 bitowym kluczem (RSA 1024 Bit). Dzięki temu nie mogą być wykorzystane przez osoby trzecie. To gwarancja, że nie mają dostępu do państwa imienia, nazwiska, adresu, nr telefonu czy adresu e-mail. Szyfrowaniem objęte są dane osobowe przekazywane nam podczas składania zamówienia oraz e-mail w przypadku zapisania się do newslettera zoopaczka.pl. W obecnej chwili jest to najbardziej rozpowszechniony standard bezpieczeństwa w Internecie

Wydawcą certyfikatu dla zoopczka.pl po wcześniejszym sprawdzeniu autentyczności sklepu, jest home.pl

 certyfikat homeSSL

Certyfikaty HomeSSL stanowią wysokiej klasy zabezpieczenie, zapewniające ochronę witryn internetowych oraz gwarantujące poufność danych przesyłanych pomiędzy przeglądarką klienta a witryną internetową. Dzięki ich zastosowaniu możliwe jest szyfrowanie transmisji przesyłanych danych, takich jak np. użytkownik, hasło oraz danych pochodzących z formularzy zamówień.

Certyfikaty HomeSSL, wystawiane przez autoryzowane centra certyfikacyjne, zapewniają 100-procentową wiarygodność naszego sklepu internetowego.

Stosowanie certyfikatów SSL jest zalecane przez GIODO (Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych) i stanowi wypełnienie obowiązku ochrony transmisji danych osobowych, jaki na właścicieli stron WWW nakłada Ustawa o ochronie danych osobowych.

Newsletter

×

Kontakt

© 2010 - 2018 ZooPaczka.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone